Güvenlik Camları

İNCELEYİN
skip_next
skip_previous

GÜVENLİK CAMLARI

TEMPERLİ CAM

Temperli cam, işlemsiz cama göre yaklaşık 5 kat dayanıklı olup; kırıldığı zaman zar büyüklüğünde parçalanarak yaralanma riskini azalttığından güvenlik camı olarak kullanıma uygundur. 

Özel cam uygulamaları, cam mobilya ve aksesuarları, dış cephe giydirme camları, vitrin ve güvenlik arzeden camlar, başüstü camlamaları, cam ve camlı kapılar, trafiğin yoğun olduğu geçitler, bitmiş döşeme kotundan 90 cm yüksekliğe kadar olan düşey camlar.

Sezer Cam & Alüminyum ile temperli cam teminatı sağlayarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

LAMİNE CAM

Lamine Cam, çeşitli amaçlarla kullanılabilen cam çeşididir. 2 ya da daha fazla cam katmanının, aralarına polivinil butral (PVB) denilen sert koruyucu madde yerleştirerek, ısı ve basınç ile kalıcı olarak birleştirilmesinden oluşur. Camlar birleştirildikten sonra tek bir cam panel gibi görünür ve davranır. Güvenlik amacı ile üretilen bir cam türüdür çünkü kırıldığından PVB ara katman cam parçalarını tutarak dağılmalarını ve büyük keskin parçalara ayrılmalarını engeller.

Sezer Cam & Alüminyum işini iyi yapan ekip arkadaşları ile her daim hayatınızı güven altına alacaktır.

AKUSTİK LAMİNE

Akustik lamine camın tek ürün veya bir çift cam ünitesinde tek taraflı olarak veya çift taraflı olarak uygulanması sonucu 'dıştaki' ve 'içteki' gürültü düzeyleri arasında 3-4 kat fark yaratmak mümkün olmaktadır.

Sezer Cam & Alüminyum ile dışarıdaki ses ve gürültüden uzaklaşmak artık daha kolay.