skip_next
skip_previous

SEZER CAM & ALÜMİNYUM

       Sezer Cam & Alüminyum, camın şeffaf dünyası ile ilk kez 1983 yılında faaliyete geçmiştir. Başarılarla geçen 30 yılı aşkın deneyimleriyle yolculuğuna devam etmektedir.

       1983 yılında 3000m2 lik kapalı bir alanda faaliyetlerine tamamen perakende cam satışı ve montajı ile yön veren Sezer Cam & Alüminyum, bugün perakende ve toptan gücü  ile Uşak’ta lider konuma gelmiştir. Kullandığı dünya standartlarındaki teknolojisi ile konusunun uzmanı Sezer Cam & Alüminyum, ekibi ile üretimden montaja değin müşterilerine bir köprü oluşturmuştur. Gelen tüm talepleri de hızla ve zamanında karşılayan bir işletme olmanın gururunu taşımaktadır.

        Bugün camda Şişecam ile birlik içinde yoluna hızla devam eden Sezer Cam & Alüminyum, gelecekte de her daim müşterilerine sunduğu "kaliteli hizmet" anlayışını benimsemeye devam etmektedir.

        Geleceği ve teknolojiyi yakından takip eden firmamız günümüz teknoljisini bölgemize kazandırmaktan gurur duymaktadır. Cam işlemede bundan önce olduğu gibi bundan sonra da yatırımlarına hızla devam eden Sezer Cam & Alüminyum Temper makinesini de bünyesine katarak bölge ekonomisine ve siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir.

        Sezer Cam& Alüminyum, şeffaf cam dünyasının ışıltısı ile her daim yanınızda..