ÇİFT CAM KLASİK SERİSİ

İNCELEYİN
skip_next
skip_previous

ÇİFT CAM KLASİK

C Serisi, özel olarak üretilmiş Sezer Cam & Alüminyum güvencesiyle standart düzeyde yalıtım ve tasarruf sağlayan seridir.

Isıcam Sistemleri, Şişecam Düzcam tarafından düzenli olarak denetlenir. Isıcam Üreticileri tarafından üretilir.

Isıcam markası üretimde;

  • Camın uygun kalitede ve miktarda kullanıldığı, üretimin sürekli olarak uygun şartlarda ve modern teknolojiler kullanılarak gerçekleştirildiği bir üründür.

Isıcam Sistemleri, üretim kaynaklı hatalara karşı 10 yıl süreyle Isıcam Yetkili Üreticisi’nin garantisindedir.

Isıcam Sistemleri, Isıcam güvencesiyle üretilen standart düzeyde yalıtım ve tasarruf sağlar.

Ek Özellikler ile Isıcam’ınızı Kişiselleştirin

Isıcam C L Serisi: Emniyet ve Güvenlik sağlayan bir camdır. Şişecam Lamine Cam kullanılarak üretilen bir seridir. Isı yalıtımına ek olarak camın kırıldığı durumlarda dağılmasını önleyerek oluşabilecek yaralanmaları engeller.

Isıcam C AL Serisi: Gürültü kontrolü sağlar. Şişecam Akustik Lamine Cam kullanılarak üretilen bir seridir. Isı yalıtımına ek olarak ses yalıtımı da sağlayarak gürültü geçişlerini azaltır. Bu seri emniyet ve güvenlik özelliğine de sahiptir.

Isıcam C R Serisi: Güneş kontrol özelliği sağlayan Şişecam Renkli Düzcam kullanılarak üretilen bir seridir. Isı yalıtımına ek olarak bina içine güneş ısısı girişini sınırlar. Güneşin aşırı parlaklığını önler ve klima kullanılan ortamlarda soğutma enerjisi tüketimini, dolayısıyla soğutma giderlerini azaltır.

Isıcam C RF Serisi: Güneş kontrol özelliği sağlayan reflektif camlar Şişecam Tentesol ve Şişecam Tentesol Titanyum kullanılarak üretilen bir seridir. Isı yalıtımına ek olarak bina içine güneş ısısı girişini sınırlar. Güneşin aşırı parlaklığını denetler. Klima kullanılan ortamlarda soğutma enerjisi tüketimini dolayısıyla soğutma giderlerini azaltır. Reflektif özelliği nedeniyle ışığın kuvvetli olduğu yönden bakıldığında ayna etkisi yaratır. Cam cepheli ticari binalarda görsel bütünlük sağlar.

 Sezer Cam & Alüminyum ile serilerimizde konfor ve tasarrufu evinize taşıyın.