ISICAM KLASİK SERİSİ

İNCELEYİN
skip_next
skip_previous

ISI CAM KLASİK SERİSİ

C Serisi, özel olarak üretilmiş Sezer Cam & Alüminyum güvencesiyle standart düzeyde yalıtım ve tasarruf sağlayan seridir.

Isı Yalıtımlı Çift Cam Sistemleri, Şişecam Düzcam tarafından düzenli olarak denetlenir. Isı Yalıtımlı Çift Cam Üreticileri tarafından üretilir.

Isı Yalıtımlı Çift Cam markası üretimde;

  • Camın uygun kalitede ve miktarda kullanıldığı, üretimin sürekli olarak uygun şartlarda ve modern teknolojiler kullanılarak gerçekleştirildiği bir üründür.

Isı Yalıtımlı Çift Cam Sistemleri, üretim kaynaklı hatalara karşı 10 yıl süreyle Isı Yalıtımlı Çift Cam Yetkili Üreticisi’nin garantisindedir.

Isı Yalıtımlı Çift Cam Sistemleri, Isı Yalıtımlı Çift Cam güvencesiyle üretilen standart düzeyde yalıtım ve tasarruf sağlar.

Ek Özellikler ile Isı Yalıtımlı Çift Cam’ınızı Kişiselleştirin

Isı Yalıtımlı Çift Cam C L Serisi: Emniyet ve Güvenlik sağlayan bir camdır. Şişecam Lamine Cam kullanılarak üretilen bir seridir. Isı yalıtımına ek olarak camın kırıldığı durumlarda dağılmasını önleyerek oluşabilecek yaralanmaları engeller.

Isı Yalıtımlı Çift Cam C AL Serisi: Gürültü kontrolü sağlar. Şişecam Akustik Lamine Cam kullanılarak üretilen bir seridir. Isı yalıtımına ek olarak ses yalıtımı da sağlayarak gürültü geçişlerini azaltır. Bu seri emniyet ve güvenlik özelliğine de sahiptir.

Isı Yalıtımlı Çift Cam C R Serisi: Güneş kontrol özelliği sağlayan Şişecam Renkli Düzcam kullanılarak üretilen bir seridir. Isı yalıtımına ek olarak bina içine güneş ısısı girişini sınırlar. Güneşin aşırı parlaklığını önler ve klima kullanılan ortamlarda soğutma enerjisi tüketimini, dolayısıyla soğutma giderlerini azaltır.

Isı Yalıtımlı Çift Cam C RF Serisi: Güneş kontrol özelliği sağlayan reflektif camlar Şişecam Tentesol ve Şişecam Tentesol Titanyum kullanılarak üretilen bir seridir. Isı yalıtımına ek olarak bina içine güneş ısısı girişini sınırlar. Güneşin aşırı parlaklığını denetler. Klima kullanılan ortamlarda soğutma enerjisi tüketimini dolayısıyla soğutma giderlerini azaltır. Reflektif özelliği nedeniyle ışığın kuvvetli olduğu yönden bakıldığında ayna etkisi yaratır. Cam cepheli ticari binalarda görsel bütünlük sağlar.

 Sezer Cam & Alüminyum ile serilerimizde konfor ve tasarrufu evinize taşıyın.